…zeptala se Adriana, studentka Masarykovy univerzity v Brně žáků ze 3.ročníků učiliště a žáků ze třídy 2.CO při prezentaci s názvem „Udžitelnost“. Někteří žáci přiznali, že občas nevypínají vodu při čištění zubů a v obchodě používají jednorázové obaly. Nicméně se ukázalo, že většina žáků třídí doma odpad, jezdí na kole a v MHD a nakupuje fair trade potraviny. Při prezentaci byly představeny cíle udržitelnosti OSN, dopady klimatické změny a nechyběly praktické tipy jak se chovat udržitelně v každodenním životě.
MP


















