41. celostátní sportovní hry pro žáky SŠ v Brně

1 den sportovních her

Žáci SŠ se ve dnech 15. – 17. 5. 2024 zúčastní celostátních sportovních her pro žáky středních škol, které se letos konají v Brně. Naše výprava dorazila na 41. ročník CSH SPM do Brna.
Cesta proběhla podle našeho plánu pohodově, naši studenti byli naladěni, jako by se těšili na závody. Odpoledne jsme účastnili atletických soutěží.

2 den sportovních her

Dnešní druhý program 41. CSH SPM v Brně přinesl naší škole úspěch. Chlapci získali díky třem vítězstvím a jedné porážce druhé místo, a to před školou v Ječné (Praha). Dívky sice prohrály o první místo s Valašským Meziříčím, ale všechny ostatní zápasy vyhrály a obsadily druhé místo! Posledním sportem, kterého se účastníme je stolní tenis. Zápasy byly vyrovnané, ale naši bohužel nedosáhli na medailová umístění, což je škoda.

Sportovci, kteří dnes srdnatě bojovali, si zaslouží velké uznání. Chci všem sportovcům poděkovat za statečnost a bojovnost, i když hráli se zraněními. Oceňuji, že nezklamali a prokázali dobrou morálku.

Zítra nás čeká vyhlášení celkových vítězů v atletice a vyhlášení vítězů a nejlepších výkonů ve volejbale, malé kopané a stolním tenisu.

3 den sportovních her

Letošní 41. ročník CSH SPM je za námi. Naše škola získala 5 pohárů: 2. místo v malé kopané, 2. místo ve volejbalu, 2. místo v atletice (bodování chlapci), 3. místo v atletice (bodování dívky) a 3. místo v celkovém umístění škol. Zároveň byla Aneta Matušková vyhlášena nejužitečnější hráčkou ve volejbalu a Samuel Cíla nejlepším brankářem v malé kopané.

Příští rok se soutěž uskuteční na naší škole v Hradci Králové.

Děkuji všem sportovcům za účast a také doprovodům a trenérům za jejich náročnou práci.